HAKKIMIZDA

Teklif Al

Evde Aesthetic

Evde Aesthetic 9 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren güzellik sektöründe topikal ürünlerin üretimini yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Güzellik serumları ve evde aesthetic setleri ile siz değerli müşterilerimizi en güvenilir, en sağlıklı ve en faydalı ürünlerle buluşturmayı vizyon edinmiştir. Sağladığı değerler ile sektöründe birçok firmaya örnek olmuş ve ürün tedarikçisi haline gelmiştir. Misyonundan hiç sapmayarak ithalat ve ihracatta önemli adımlar atmış ve ülkemize faydalı bir firma haline gelmiştir.

Değerlerimiz

 1. 1
  Kusursuz Ürün

  Kusursuz ürün prensibi firmamızda üretilen her türlü ürünün son kullanıcıya sağlıklı bir şekilde ulaşması demektir. Kusursuz ürünün en faydalı getirisi her zaman vizyonumuz olan müşteri memnuniyetir.

 2. 2
  Müşteri Memnuniyeti

  Kurulduğumuz ilk günden bu güne kadar vizyonumuz dahilinde Müşteri Memnuniyeti her zaman ilk mottomuz olmuştur. Çünkü memnun olmayan bir müşteri sizin büyümenizde ki en büyük engeldir.

 3. 3
  Koruma ve Güncel Kalma

  Ürettirdiğimiz tüm ürünlerde asıl olan formülasyon korumasıdır. İnsan sağlığının bozulması değil yaşam kalitesinin yükseltilmesi temel amaçtır. O Yüzden formüllerimiz uzman ellerde yapılmış ve sürekli güncellenmektedir.

 4. 4
  Satış Kapasitesi

  Ürünlerimizin dolum ve bayilerimize aktarma hızı süreç içerisinde her gün daha da kısalarak gelişmekte, var olan hizmetlerimizi sürekli güçlendirmeyi sağlıyoruz.

Her Ürünümüzde KaliteGüvenceGüncellikKorumaFayda Esastır!

Profesyonel Danışmanlık

Satış yaptığımız her ürünün mutlaka teknik desteğini ve danışmanlığını uzman personelimiz ile yapıyoruz.

Değerli Fikirler

İnovasyon alanında “hergün daha iyiye” sloganı ile sattığımız ürünleri geliştirilmesinde en değerli fikirleri değerlendiriyoruz.

Mükemmel Zamanlama

Satın aldığınız her ürünü itina ile teslim ediyoruz. Ulaşamadığımız yerlerde en kurumsal taşıma firması ile iletiyoruz.

Bütçe Dostu

“Evde” olarak ürün fiyatlarımı sektörün değerlerine göre güncelliyor ve indirimleri anında uyguluyoruz.

Hızlı Büyüme

Evde Aestetic Olarak Değerlimize bağlı kalarak varolan hizmetilimizi güçlendirerek inandığımız vizyonumuza daha hızlı ulaşmayı hedeflemekteyiz. Hızlı büyümek bizim için daha çok alana ulaşmanın temelidir.

Ticaret

Ürünlerimizi Eczane, Hastane, Poliklinik ve Güzellik Salonlarında Kolaylık Bulabilir ve bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Dünya'da Bilinirlik

Ürünlerimizin dünya çağında bilinir olması uzun vade de değişmez inancımızdır. Evde Aesthetic olarak şuan Azerbaycan, Ukrayna ve Rusya ile ticaretlerimiz devam etmektedir.

Satış Sonrası Destek

Uzman kadromuz ve değerli hocalarımız ile ürünlerimizin kullanımında ki eğitimi önemsiyor ve her kurumda eğitim seansları düzenliyoruz

BUGÜN'DEN YARIN İÇİN TEKNOLOJİ

Teknolojik Ortaklılarımız İle Her Ürünümüzde Yüksek Kaliteli Üretim

 • Kaliteli Hammadde
 • Kaliteli Ara Ürün
 • Steril Üretim, Steril Ürün
 • Yasal Bildirimler
 • Ürün Şeffaflığı

Evde Aesthetic her zaman en iyi ürünü sağlar çalıştığım süre boyunca yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Uzun soluklu bir çalışma şansımız oldu özellik serumlarından salonumuzda çok faydalandık sonuçları da tatmin edici idi, Evde Aesthetic insanların kendilerine profesyonel bir ürün yapıldığını gösteriyor ve güven veriyor

Gül SERTENLİ  – MyEste Güzellik

Daha çok müşteri yorumu
BİZE ULAŞ

Herhangi Bir Sorunuz mu var ?

Ürünlerimiz, Firmamız veya Referanslarımızla Alakalı Mutlak Merak ettiklerinizi yanda ki iletişim formundan bize ulaşarak sorabilirsiniz, Kısa süre içerisinde konuyla alakalı uzmanımız sizi yanıtlayacaktır.

info@evdeaesthetic.com

destek@evdeaesthetic.com

+90 216 451 99 00

Orta Mh. Bağdagül Sk. N.3/2 B Blok Kartal / İSTANBUL

 • 3 + 3 =
kendine-iyi-bak
https://brasileirafarmacia.com/

  Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Evde Aesthetic, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

  ADRES

  Orta Mh. Bağdagül Sk. N.3/2 B Blok Kartal / İSTANBUL

  TELEFON

  +90 216 451 99 00

  EMAIL

  info@evdeaesthetic.com